Φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης πραγματοποίησαν, για μια ακόμα χρονιά στο σχολείο μας, την πρακτική άσκησή τους με υπεύθυνη την καθηγήτρια Γαλλικών κα Λίνα Δουβαντζή.
Φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης πραγματοποίησαν, για μια ακόμα χρονιά στο σχολείο μας, την πρακτική άσκησή τους με υπεύθυνη την καθηγήτρια Γαλλικών κα Λίνα Δουβαντζή.