Την Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2021 η δράση που οργανώσαμε για το Παιδικό Χωριό SOS στο Πλαγιάρι ολοκληρώθηκε. Τα τρόφιμα που συγκεντρώθηκαν φέτος ξεπερνούν στον αριθμό ακόμα και αυτά των Χριστουγέννων του 2019, που είχαν αγγίξει τον μισό τόνο. Μαθητές και μαθήτριες υπό την καθοδήγηση των καθηγητών μετέφεραν προσεκτικά τα αγαθά στο φορτηγό των Παιδικών Χωριών ώστε να φτάσουν έγκαιρα στον προορισμό τους.
Ευχαριστούμε θερμά όλους τους γονείς-κηδεμόνες για την προσφορά τους.
Χρόνια Πολλά!