Η φωτογραφία της μαθήτριας του Γ1 Καλής Ακαντζελιώτη διακρίθηκε και έλαβε 3ο βραβείο καλλιτεχνικής φωτογραφίας, στο πλαίσιο της έκθεσης του Περιφερειακού Δικτύου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης “Κλικ, προστάτευσέ το!“.
![](http://1gym-kalam.thess.sch.gr/wordpress/wp-content/uploads/2022/06/KALI-AKANTZELIOTI.jpg)
Η φωτογραφία της μαθήτριας του Γ1 Καλής Ακαντζελιώτη διακρίθηκε και έλαβε 3ο βραβείο καλλιτεχνικής φωτογραφίας, στο πλαίσιο της έκθεσης του Περιφερειακού Δικτύου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης “Κλικ, προστάτευσέ το!“.