Συγχαίρουμε την μαθήτρια Ακαντζελιωτη Καλή της Α΄γυμνασίου η οποία έλαβε 1η θέση στο σύνθετο ατομικό, 1η θέση στο σχοινάκι και 1η θέση στις κορίνες στο 4th International Winter Cup ρυθμικής γυμναστικής που πραγματοποιήθηκε στη Σόφια της Βουλγαρίας.
Συγχαίρουμε την μαθήτρια Ακαντζελιωτη Καλή της Α΄γυμνασίου η οποία έλαβε 1η θέση στο σύνθετο ατομικό, 1η θέση στο σχοινάκι και 1η θέση στις κορίνες στο 4th International Winter Cup ρυθμικής γυμναστικής που πραγματοποιήθηκε στη Σόφια της Βουλγαρίας.