Αρχική Το σχολείο Μαθητές Καθηγητές Γονείς - Κηδεμόνες

Λευκώματα | Εργασίες | Απόφοιτοι | Προγράμματα | Δραστηριότητες | Εκδρομές | Γιορτή αποφοίτησηςΔιαγωνισμοί - Βραβεία - Αριστεία | Φωτογραφίες |

MyKalamaria.gr

Οι απόφοιτοι του 1ου Γυμνασίου/Λυκείου Καλαμαριάς "Φροντιστήριον Τραπεζούντος" δημιούργησαν ένα υπέροχο ιστολόγιο γεμάτο αναμνήσεις από τα μοναδικά και αξέχαστα σχολικά τους χρόνια στο σχολείο μας.

"Με σκοπό να καταφέρουμε να συγκεντρώσουμε και να συσπειρώσουμε γύρω απο αυτη τη σελίδα και από τις διάφορες σελίδες κοινωνικής δικτύωσης όλους τους απόφοιτους του 1ου Γυμνασίου/Λυκείου Καλαμαριάς, φτιάξαμε και θέσαμε σε λειτουργία το mykalamaria.gr

Οργανωθείτε! Ακόμα και αν δεν χρησιμοποιείτε Facebook, μπορείτε να γίνετε συνδρομητές στη σελίδα μας και να λαμβάνετε στο e-mail σας τις ανανεώσεις μας. Γράψτε το e-mail σας στα δεξιά εκεί που λέει “Γίνετε συνδρομητές” και πατήστε το κουμπάκι subscribe.

Και βέβαια, να μας επισκέπτεσθε συχνά !!!"

πίσω