Πως θα έρθετε στο σχολείο μας

ΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΕΣΟ Ή ΤΑΞΙ

Από το ΝΕΟ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ
Μοναστηρίου – Εγνατίας – Εθνικής Αμύνης – Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου – Γεωργ. Παπανδρέου – Αδριανουπόλεως – Αιγαίου – Μεταμορφώσεως – Χηλής (σχολείο)

Από το ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
Αεροδρόμιο Μακεδονίας – Οδός Γεωργικής Σχολής – Λεωφ. Εθνικής Αντίστασης – Αιγαίου – Μεταμορφώσεως – Χηλής (σχολείο)

ΜΕ ΜΕΣΟ ΜΑΖΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ (Λεωφορείο)

Από το ΝΕΟ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ
Νο 3 ΙΚΕΑ – Πλατεία Αριστοτέλους
μετεπιβίβαση στο Νο 6 Καλαμαριά - Μητροπόλεως - Λεωφ. Μεγάλου Αλεξάνδρου – Παπανδρέου – Σοφούλη – Καπετάν Γκόνη – Πόντου – Μεταμορφώσεως – Χηλής (σχολείο)
ή μετεπιβίβαση στο Νο 5 Ν.Κρήνη - Μητροπόλεως - Λεωφ. Μεγάλου Αλεξάνδρου – Παπανδρέου – Σοφούλη – Τραπεζούντος - Μεταμορφώσεως – Χηλής (σχολείο)

Από το ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
Νο 78 Αεροδρόμιο – Οδ. Γεωργικής Σχολής – Λεωφ.Εθνικής Αντίστασης, στάση "Κρικέλας"
μετεπιβίβαση στο Τοπικό λεωφορείο Καλαμαριάς -δεν ακολουθεί σταθερή διαδρομή- Χηλής (σχολείο)